آزمون زبان دانشگاه آزاد، نوشته های وبلاگ

نام نویسی آزمون زبان انگلیسی EPTدانشگاه آزاد اسلامی

معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد گفت: ثبت نام آزمون زبان انگلیسی EPT از روز يكشنبه آغاز شده و تا روز يكشنبه ۲۰ارديبهشت ماه ادامه دارد. دکتر مجتبی علوی فاضل افزود: متقاضیان برای ثبت نام خود می توانند بصورت آنلاین روی وب سایت ept.iauset.com اقدام کنند.
معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد در خصوص گسترش مراکز برگزاری آزمون EPT گفت: ما در پی آن هستیم که تا حد امکان رفاه داوطلبان را فراهم کرده و از تردد آنها و پرداخت هزینه های اضافی جلوگیری بعمل آوریم. براین اساس واحدهای برگزارکننده آزمون EPT را از سال گذشته افزایش داده و در حال حاضر واحدهای اصفهان، اهواز، مشهد، تبریز، شيراز و تهران این آزمون را برگزار می کنند. لذا داوطلبان می توانند با توجه به نزدیکی به محل زندگی خود در هریک از واحدهای مورد نظر شرکت کنند.
علوی فاضل درخصوص زمان برگزاری این آزمون گفت: آزمون EPT در روز ۲۵ ارديبهشت ماه سال ۹۴ برگزار خواهد شد که داوطلبان لازم است یک ساعت قبل از آغاز آزمون در واحدهای مربوطه حضور بهم رسانند.
وی گفت: برای آندسته از داوطلبانی که علاقمند به آماده سازی جهت شرکت در آزمون های دوره بعد هستند، می توانند با مراجعه به دفتر مرکزی EPT به آدرس: تهران، انتهای پل دوم حافظ، روبروی تالار بورس، پلاک ۳۰۳ ، جهت ثبت نام اقدام کنند.
معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد یادآور شد: چنانچه مغايرتی در اطلاعات مندرج در سايت با مشخصات فردی داوطلب وجود داشته باشد در جلسه آزمون نمی توانند حضور بهم رساند.
برای ورود به سایت و ثبت نام کلیک کنید 

درباره نویسنده

تیم ترجمه و آموزش زبان نسیم متشکل از مترجمان و مدرسان مجرب زبان در خدمت شماست برای ترجمه و آموزش زبان

پاسخ دهید