ترجمه متون شما، ترجمه های آماده با 80 درصد تخفیف، زنگ تفریح انگلیسی، نوشته های وبلاگ

100 ایده اولیه برای ساخت و طراحی سایت

idea

تیم ترجمه نسیم اقدام به ترجمه متن 100 ایده اولیه برای ساخت سایت کرده است

این متن  به صورت مختصر و مفید به بیان 100 ایده اولیه برای ساخت و طراحی سایت میپردازد

اولین کار برای ایجاد وب سایت  این است که ایده داشته باشید .در اینجا 100 ایده کلی و اولیه برای ساخت و طراحی وب سایت را می آوریم

هرکدام از این ایده ها را که  علاقمند بودید میتوانید  اجرایی کنید

اگر درست روی این ایده ها کار کنید هر کدام از انها میتوانند درامد بسیار خوبی برای شما ایجاد کنند

  1.  وبلاگ یا سایت شخصی: نوشتن در مورد هر چیزی دوست دارید و درباره همه چیز زندگی خود، این کار بیشتر برای سرگرمی است .

  2.  وب سایت شرکت خود : میتوانید یک وب سایت برای کسب و کار کوچک خود ایجاد کنید  و  آن را از طریق رسانه های اجتماعی تبلیغ و ترویج کنید .

  3.  وبسایت چگونه کاری رو انجام بدیم : که در آن جا شما به دیگران از طریق سایت تان نشان می دهید که چگونه  کاری را انجام دهند  مانند چگونه  کدهای یک وب سایت را بنویسند

  4.  سایت نقد و بررسی یا سایت بازبینی : وبلاگ خود را به بررسی چیزها  و کالاها و کتاب ها و غیره  اختصاص دهید  . میتوانید به یک سایت  وابسته به آمازون تبدیل شوید و  درامد هم کسب کنید !یا با بازبینی سایت ها یا کالاها برای آنها تبلیغ کنید .

  5.  بلاگ و سایت ماجراجویی و تجربه کردن :شما در این وبسایت مستندات تمام ماجراها و تجربه های جالب  خود را از بالون هوای گرم گرفته تا  پرش و سقوط آزاد  و گشت و گذار و مسافرت هایتان ،خرید یک دوربین  جالب  را قرار میدهید .

  6.  سایت نیچ (سایت متمرکز شده ): بر روی یک موضوع متمرکز میشوید و فقط در مورد آن موضوع هر روز مطالب  ارسال می کنید . این چیزی است که در این سایت لازم است انجام دهید   !

  7. . سایتی برای نمونه کارهای شما : نمونه کارهای خود را مثل تصاویر، طرح ها ،رزومه خود  و یا دیگر خلاقیت ها و  استعداد های منحصر به فرد خود در معرض دید بازدیدکنندگان قرار میدهید

  8.  سایت توسعه و گسترش بازی ها : وبسایتی بسازید برای طراحی و تولید  بازی ها و فرایند توسعه آنها .  پیروان و طرفداران وفادارجذب کنید .

  9.  وب سایت نقاشی / هنری: نقاشی های خود را در وب سایت خود  از طریق  پی پال بفروشید. میتوانید نسخه های دیجیتالی و الکترونی  کارهای هنری خود را  ارزان تر بفروشید .

  10.  سایت توصیه های صرفه جویی : در این وبسایت میتوانید توصیه هایی برای چگونگی صرفه جویی  پول در دوران  دانشجویی ، برای مادران  مجرد بگذارید  و میتوانید به دیگران آموزش دهید  که چگونه با نخریدن بعضی چیزها  غنی  و ثروتمند شوند .

-سایتی برای  بازاریابی آنلاین :  یک سایت  ایجاد کنید و  به  دیگران در  موفق شدن در  زمینه بازاریابی اینترنتی آموزش دهید .  احتمالا  خودتان ابتدا    می خواهید موفق شوید

-سایت طرفداران کتاب داستان ها و فیلم های سینمایی یا FanFiction : میتوانید داستانی  درباره  فیلم ها و کتاب های مورد علاقه خود  بسازید و در این سایت بگذارید

 وبسایت پینت بال : یک دوربین روی کلاه سر خود نسب کنید  و در هنگام بازی پینت بال فیلم آن را ضبط کنید . سپس آن را در  یوتیوب آپلود کنید و  در وب سایت خود بگذارید .

-وبسایت جای دیگران نوشتن  : طوری بنویسید انگار شخص  دیگری  هستید  و  طرفدار بدست آورید !

- وبسایت تحقیقاتی :  تحقیقات  بزرگ در مورد یک موضوع خاص انجام دهید و در آن موضوع  عمیق شوید .

برای مطالعه 85 ایده اولیه جالب و مفید دیگر میتوانید با پرداخت حق الزحمه ترجمه این اثر  از زیر اقدام فرمایید و فایل کامل 100 ایده را دانلود کنید 

 هرکدام از این ایده ها ارزش کار بر رویشان را دارند و اگر مدیر سایت نو آوری و خلاقیت و پشتکار داشته باشد میتواند درامد زایی خوبی از انها داشته باشد . همچنین اگر دوست دارید  در بخش نظرات ایده ها و نظرات خود را بنویسید .

 تیم ایده پردازی نسیم در خدمت شماست برای ایده پردازی و پیشنهادات درامد زایی .

 

 

درباره نویسنده

تیم ترجمه و آموزش زبان نسیم متشکل از مترجمان و مدرسان مجرب زبان در خدمت شماست برای ترجمه و آموزش زبان

پاسخ دهید