منابع آموزشی یادگیری انگلیسی با لذت

در این جا منابع و کتاب ها و مواد آموزشی که با لذت به شما آموزش زبان انگلیسی را میدهند برای شما عزیزان آورده ایم .

در زیر میتوانید مجموعه 100 اصطلاح انگلیسی را همراه تصاویر جالب و خنده دار دانلود کنید . با خواندن هر اصطلاح و دیدن تصویر بامزه آن راحت تر معنای اصطلاحات را به ذهن خود بسپارید.

163

 لینک دانلود : مجموعه 100 اصطلاح انگلیسی با تصویر و ترجمه تیم ترجمه و اموزش زبان www.tarjomegah.jimdo.com (2)

آموزش واژگان با خواندن داستان های با مزه و خنده دار.این فایل شامل 21 داستان زیبا و خنده دار میباشد.7 داستان اول برای سطح آسان و  المنتری است ،7 داستان دوم دارای لغاتی است در سطح متوسط یا اینترمدیت و 7 داستان سوم دارای لغاتی در سطح پیشرفته و یا ادونس هستند.

دانلود کنید و با خواندن این داستان ها به یادگیری انگلیسی بپردازید.

لینک دانلود :بیست و یک داستان خنده دار و با مزه انگلیسی برای اموزش انگلیسی تیم ترجمه و اموزش نسیم

خرید و دانلود کتاب دانلود کتاب آموزشی اصطلاحات و ریشه های جالب آن ها (همراه ضرب المثل ها ، اصطلاحات و کلمات جالب)

قسمتی از کتاب

در تمام جهان بیش از میلیون ها لغت و اصطلاح وجود دارد که انگلیسی به تنهایی یک سوم از این نسبت را از آن خود کرده است. ولی آیا می دانید که بسیای از لغاتی که اکنون استفاده می کنید معانی بسیار عمیقی در گذشته داشته اند؟  مانند بلایای طبیعی که با اشاره به ستارگان بیان می شده است و جنون را با زنان در ارتباط می دیدند؟

صفت : سرما

آب و هوای سرد اثربزرگی بر چگونگی عملکرد ذهن و بدن ما دارد. شاید هم به این دلیل باشد که بسیاری از عبارات با استفاده از کلمه ی سرد و سرما تشکیل شده اند.

برای قرن ها ، افراد خون بدن را با احساسات آمیخته می دیدند، به همین منظور افرادی که از خود هیچ احساسی نشان نمی دهند را با اصطلاح خونسرد (cold-blooded ) می خوانند. افرادی که خونسرد هستند شاید به شنیع ترین راه ممکن دست به اعمال جنایت بزنند. برای مثال شاید دیده باشید که روزنامه ها هر روزه مدعی می شوند که پلیس به دنبال قاتل خونسرد می گردد (cold-blooded).

سرما دیگر بخش های بدن را نیز تحت تاثیر خود قرار می دهد، پاها. جوراب گرم و پشمی می تواند پاهای شما را گرم نگه دارد، اما اصطلاحی داریم به این شکل ، دچار ترس و دلهره شدن یا to get cold feet، این اصطلاح یعنی تزلزل و ترس داشتن در اجرای تصمیمی که مورد اتخاذ قرار گرفته است.

 برای دانلود این کتاب از زیر اقدام کنید

 

 

 

 همان طور که میدانید فلش کارت ها و تصاویر نقش مهمی در یادگیری و به خاطر سپردن لغات دارند . یک تصویر صدها برابر بیشتر مفاهیم آموزشی را نسبت به نوشته انتقال میدهد .

تیم آموزش زبان نسیم اقدام به تهییه فلش کارت های اموزشی همراه تصویر نموده است تا با مطالعه و خواندن این فلش کارت ها هر روز به یادگیری چندین کلمه تازه انگلیسی بیاموزید

در زیر میتوانید با خریداری این فلش کارت ها به یادگیری با لذت واژگان انگلیسی بپردازید

این فلش کارت ها در سه سطح مقدماتی و متوسط و پیشرفته تقدیم شما میشوند . هرسطحی که مناسب شماست را دانلود فرمایید 

سری اول  فلش کارت و تصویر های آموزش لغت و واژه انگلیسی برای سطح مقدماتی زبان انگلیسی(BASIC VACAB)

برای مثال یک فلش کارت سطح مقدماتی را ببینید

Card (261)

در زیر کاربرد این کلمه و معنی آن را  در فلش کارت بعدی میبینید

Card (262)

دریافت سری  دوم  فلش کارت  های  آموزشی لغات انگلیسی با تصویر و  سطح مقدماتی و پایه مناسب برای تمام زبان آموزان گل

فلش کارت های سطح متوسط

سری اول سطح فلش کارت های آموزشی لغات سطح متوسط یا اینترمدیت

یک نمونه از فلش کارت های سطح متوسط

Cards (57)

 و معنی این کلمه و کاربردش در فلش کارت بعدی وجود دارد

Cards (58)

 

برای دانلود این سری از زیر اقدام کنید 

 سری دوم آموزش لغات انگلیسی با فلش کارت سطح متوسط

 

و فلش کارت های سطح پیشرفته یا Advance

 این سطح دارای 4 سری فلش کارت میباشد که برای دوستانی که سطح بالاتری از کلمات را نیاز دارند مفید میباشد. این مجموعه فلش کارت ها هریک در یک فایل زیب قرار دارند

در زیر میتوانید این سری فلش کارت ها را خریداری و استفاده کنید پس ازخرید میتوانید آنها را دانلود کنید و به صورت اتوماتیک به ایمیل شما فایل زیپ این فلش کارت ها فرستاده میشود

سری دوم فلش کارت های سطح پیشرفته برای آموزش لغات انگلیسی

سری سوم فلش کارت های آموزشی کلمات انگلیسی سطح پیشرفته

سری آخر فلش کارت های سطح ادونس (Advance) یا پیشرفته آموزش لغات انگلیسی با فلش کارت های مفید

شما زبان آموزان گرانقدر میتوانید در دوره های آنلاین یادگیری با تفریح زبان انگلیسی از اینجا اقدام فرمایید 

کلمات کلیدی

منابع مفید آموزشی ، آموزش انگلیسی با تفریح و نشاط ، نشاط یادگیری زبان ، زبان اموزی با خنده و شادی ، شادی و ـآموزش زبان ، یادگیری زبان با شادی و منابع یادگیری انگلیسی با تفریح، زبان آموزی با شادی و سرگرمی ، زبان آموزی سریع و با سرگرمی ، کتب آموزسی زبان ، دانلود کتاب های آموزشی ، دانلود کتاب های اموزسی انگلیسی ، آموزش انگلیسی با کتاب جذاب ، دانلود کتاب های آموزشی زبان ، دانلود کتاب های بسیار عالی در زمینه آموزش زبان ، آموزش انگلیسی سریع و با آرامش و با تفریح،100 اصطلاح با مزه انگلیسی، 100 اصطلاح کاربردی زبان انگلیسی، یادگیری با لذت اصطلاحات انگلیسی، یادگیری زبان با اصطلاحات خنده دار، خنده دارترین تصاویر انگلیسی، خنده و تفریح و انگلیسی،انگلیسی و تفریح در انگلیسی.یادگیری زبان به روشی بسیار آسان، به یاداوری اصطلاحات انگلیسی با تصویر های زیبا، انگلیسی را با لذت بیاموزید، لذت را با انگلیسی تجربه کنید، انگلیسی بیاموزید،دوره های زبان اموزی تابستانی، دوره های زبان تابستان، دوره های یادگیری آسان زبان به صورت اینترنتی، اینترنتی زبان خود را تقویت کنید-فلش کارت های آموزشی انگلیسی، آموزش زبان انگلیسی با روش های جدید، آموزش لغات و واژه های سطح متوسط و پیشرفته و کنکور سرسع و آسان،یادگیری سریع لغات انگلیسی،یادگیری فوری و سریع لغات و کلمات زبان برای کنکور و تافل و آیلتس