ترجمه های آماده با 80 درصد تخفیف

مقاله های ترجمه شده در زمینه کامپیوتر و IT -مقالات ترجمه شده ارزان و با 80 درصد تخفیف ترجمه در حیطه علوم کامپیوتر و تکنولوژِی و IT

computer-network-networking-austin

دانلود ترجمه مقالات کامپیوتر

سلام  دوستان گرامی

در این قسمت میتوانید اگر مقاله ای نیاز دارید همراه با ترجمه ان تهییه فرمایید

بانک مقالات ما به هدف راحتی شما عزیزان در تهیه و خواندن مقالات مورد نیاز و ترجمه شده ایجاد شده است

متن انگلیسی هر مقاله و ترجمه فارسی آن  تقدیم شما میشود . با پرداخت وجه مقاله آماده و دریافت لینک آن میتوانید ترجمه را با قیمتی بسیار پایین  دانلود بفرمایید .

پس از کلیک روی دکمه خرید وارد صفحه اطلاعات میشوید و با دادن اطلاعات خود مثل ایمیل و مشخصات فردی و تکمیل فرایند خرید لینک دانلود سوال برایتان پدیدار میشود و همچنین همزمان  لینک دانلود به ایمیلتان فرستاده میشود

نکته اینکه شما این ترجمه ها را با  تخفیف 80 درصدی دریافت میکنید .اگر همین مقاله ها را بخواهید ترجمه کنید باید 80 درصد بیشتر از این مبلغ و حق الزحمه پرداخت فرمایید .

پیروز باشید

تیم ترجمه و آموزش زبان نسیم

 

عنوان انگلیسی مقاله در زمینه کامپیوتر و IT

Imperialist competitive algorithm combined with chaos
for global optimization

 عنوان فارسی ترجمه این مقاله

الگوریتم رقابت استعماری همراه با هرج و مرج برای بهینه سازی جهانی

در زیر میتوانید اصل انگلیسی مقاله را دانلود کنید

Imperialist competitive algorithm combined with chaos

ترجمه چکیده این مقاله را از زیر مطالعه فرمایید

چکیده
در این مقاله، یک الگوریتم بهبود یافته نوین رقابت استعماری همراه با هرج و مرج (CICA) برای بهینه سازی جهانی معرفی شده است. ICA یک بهینه سازی فرااکتشافی طراحی شده نو بر پایه استراتژی با انگیزه سیاسی – اجتماعی و شامل دو مرحله اصلی حرکت مستعمره ها و رقابت استعماری می باشد. در این الگوریتم، از نقشه های آشفته مختلف برای بهبود مرحله حرکت استفاده می شود. هفت نقشه مورد بررسی قرار گرفت که از این میان، لجستیک و سینوسی به عنوان بهترین انتخاب شدند. مقایسه الگوریتم جدید با دیگر روش های مبتنی بر ICA نشان از برتری CICA برای توابع معیار دارد.
کلیدواژه ها
الگوریتم رقابت استعماری، هرج و مرج، الگوریتم فرااکتشافی، بهینه سازی جهانی

برای دانلود ترجمه کامل مقاله و دریافت ترجمه این مقاله از زیر اقدام کنید

 

عنوان مقاله به انگلیسی

CLUSTER HEAD ELECTION USING IMPERIALIST
COMPETITIVE ALGORITHM (CHEI) FOR WIRELESS
SENSOR NETWORKS

 عنوان ترجمه شده و فارسی مقاله

“انتخاب یک سر دسته­ی (Cluster head) نوین حساس به انرژی بر اساس بهینه   سازی دسته­ای از ذرات برای شبکه­های حسگر بی­سیم”

در زیر میتوانید اصل انگلیسی این مقاله را رایگان دانلود کنید

CLUSTER HEAD ELECTION USING IMPERIALIST

ترجمه چکیده مقاله را در زیر مطالعه کنید

چکیده:

شبکه ­های حسگر بی­سیم مدت­هاست که زمینه­ی مورد علاقه برای محققان و دانشمندان به علت سهولت آن در به­ کارگیری و نگهداری می­باشند. در این پژوهش، بر حداکثر سازی عمر شبکه تمرکز داریم که از جمله موضوعات حیاتی در مبحث شبکه­های حسگر به شمار می­آید. سازماندهی دسته­ای از گره­ها (Nodes) با جمع آوری داده­ها در سردسته به عنوان  یکی از ابزارهای حائز اهمیت جهت افزایش عمر مورد انتظار شبکه می­باشد.

این مقاله روش بهینه سازی جمعی از ذرات (PSO) جهت تولید دسته­های حساس به انرژی توسط انتخاب بهینه­ی رئوس دسته پیشنهاد می­کند. نتیجتا PSO هزینه­ی جانمایی بهینه­ی مربوط به گره­های راس را در یک دسته کاهش می­دهد. علاوه بر این، از روش بر پایه­ی PSO درون یک دسته بیشتر از پایگاه مبدا استفاده می­کنیم که آن را به یک روش نیمه توزیع شده تبدیل می­کند. معیار انتخاب عملکرد اصلی بر اساس انرژی باقیمانده، فاصله­ی میان دسته­ای، درجه­ی گره و شماره­ی رئوس دسته­ی احتمالی می­باشند. ضمنا اثر تعداد مورد انتظار انتقال­های مجدد دسته در امتداد مسیر تخمین زده شده به سوی سردسته نیز در مدل مصرف انرژی پیشنهادی ما در نظر گرفته شده است. ارزیابی عملکرد روش پیشنهادی بر مبنای قراردادهای متداول شبکه­ی حسگربر پایه­ی دسته به ترتیب LEACH-C و PSO-C اجرا شده است. سرانجام شبیه سازی اثربخشی تحقیق­مان را صحه گذاری نموده و از لحاظ عمر شبکه، متوسط انتقال­های بسته­ای، انتخاب سردسته مورد حمایت PSO و متوسط مصرف انرژی رقابتی می­باشد.

حق معنوی اثرLobiyal و Singh تحت لیسانس Springer میباشد : این اثر یک مقاله­ با دسترسی آزاد توزیع شده توسط لیسانس اعطایی انجمن مبتکران میباشد (http://creativecommons.org/licenses/by/2.0) که استفاده نامحدود از ان، توزیع و نشر در هر رسانه­ای مشروط به اینکه نسخه­ی اصلی اثر به طور صحیح و کامل نقل گردد مجاز میباشد.

برای دریافت ترجمه کامل مقاله و خرید ترجمه از زیر اقدام فرمایید

 

تیم ترجمه نسیم اقدام به ترجمه متن 100 ایده اولیه برای ساخت سایت کرده است

این متن  به صورت مختصر و مفید به بیان 100 ایده اولیه برای ساخت و طراحی سایت میپردازد

اولین کار برای ایجاد وب سایت  این است که ایده داشته باشید .در اینجا 100 ایده کلی و اولیه برای ساخت و طراحی وب سایت را می آوریم

هرکدام از این ایده ها را که  علاقمند بودید میتوانید  اجرایی کنید

  1.  وبلاگ یا سایت شخصی: نوشتن در مورد هر چیزی دوست دارید و درباره همه چیز زندگی خود، این کار بیشتر برای سرگرمی است .

  2.  وب سایت شرکت خود : میتوانید یک وب سایت برای کسب و کار کوچک خود ایجاد کنید  و  آن را از طریق رسانه های اجتماعی تبلیغ و ترویج کنید .

  3.  وبسایت چگونه کاری رو انجام بدیم : که در آن جا شما به دیگران از طریق سایت تان نشان می دهید که چگونه  کاری را انجام دهند  مانند چگونه  کدهای یک وب سایت را بنویسند

  4.  سایت نقد و بررسی یا سایت بازبینی : وبلاگ خود را به بررسی چیزها  و کالاها و کتاب ها و غیره  اختصاص دهید  . میتوانید به یک سایت  وابسته به آمازون تبدیل شوید و  درامد هم کسب کنید !یا با بازبینی سایت ها یا کالاها برای آنها تبلیغ کنید .

  5.  بلاگ و سایت ماجراجویی و تجربه کردن :شما در این وبسایت مستندات تمام ماجراها و تجربه های جالب  خود را از بالون هوای گرم گرفته تا  پرش و سقوط آزاد  و گشت و گذار و مسافرت هایتان ،خرید یک دوربین  جالب  را قرار میدهید .

  6.  سایت نیچ (سایت متمرکز شده ): بر روی یک موضوع متمرکز میشوید و فقط در مورد آن موضوع هر روز مطالب  ارسال می کنید . این چیزی است که در این سایت لازم است انجام دهید   !

  7. . سایتی برای نمونه کارهای شما : نمونه کارهای خود را مثل تصاویر، طرح ها ،رزومه خود  و یا دیگر خلاقیت ها و  استعداد های منحصر به فرد خود در معرض دید بازدیدکنندگان قرار میدهید

  8.  سایت توسعه و گسترش بازی ها : وبسایتی بسازید برای طراحی و تولید  بازی ها و فرایند توسعه آنها .  پیروان و طرفداران وفادارجذب کنید .

  9.  وب سایت نقاشی / هنری: نقاشی های خود را در وب سایت خود  از طریق  پی پال بفروشید. میتوانید نسخه های دیجیتالی و الکترونی  کارهای هنری خود را  ارزان تر بفروشید .

  10.  سایت توصیه های صرفه جویی : در این وبسایت میتوانید توصیه هایی برای چگونگی صرفه جویی  پول در دوران  دانشجویی ، برای مادران  مجرد بگذارید  و میتوانید به دیگران آموزش دهید  که چگونه با نخریدن بعضی چیزها  غنی  و ثروتمند شوند .

  برای دانلود فایل کامل از زیر اقدام کنید

 

درباره نویسنده

تیم ترجمه و آموزش زبان نسیم متشکل از مترجمان و مدرسان مجرب زبان در خدمت شماست برای ترجمه و آموزش زبان

پاسخ دهید