ترجمه های آماده با 80 درصد تخفیف

مقالات ترجمه شده هنر و معماری-ترجمه های آماده مقالات هنر

200px-Iranian_handicraft

200px-Iranian_handicraft

سلام  دوستان گرامی

در این قسمت میتوانید اگر مقاله ای نیاز دارید همراه با ترجمه ان تهییه فرمایید

بانک مقالات ما به هدف راحتی شما عزیزان در تهیه و خواندن مقالات مورد نیاز و ترجمه شده ایجاد شده است

متن انگلیسی هر مقاله و ترجمه فارسی آن  تقدیم شما میشود . با پرداخت وجه مقاله آماده و دریافت لینک آن میتوانید ترجمه را با قیمتی بسیار پایین  دانلود بفرمایید .

نکته اینکه شما این ترجمه ها را با  تخفیف 80 درصدی دریافت میکنید .اگر همین مقاله ها را بخواهید ترجمه کنید باید 80 درصد بیشتر از این مبلغ و حق الزحمه پرداخت فرمایید .

پیروز باشید

تیم ترجمه و آموزش زبان نسیم

 مقالات در حوزه هنر

 image002

مقالات ترجمه شده هنر

Teaching universal design: an empirical research ininterior architecture

عنوان فارسی این مقاله در زمینه طراحی داخلی :

آموزش طراحی جهانی: تحقیقات تجربی در معماری داخلی

دانلود رایگان فایل انگلیسی مقاله

اصل مقاله انگلیسی در زمینه طراحی داخلی

چکیده فارسی ترجمه شده مقاله

چکیده

استودیو های طراحی بخش مهمی از آموزش معماری هستند . بنابراین، حائز اهمیت  است که ایده های بزرگ را معرفی کرده و بر مفاهیم پیچیده، همچون  طراحی جهانی، مطابق با چالش استودیو های طراحی تمرکز کرد. این مطالعه  برای ارائه مبنایی برای تحقیقات بیشتر در انطباق احتمالی فلسفه طراحی جهانی در گروه معماری طراحی داخلی و محیط زیست در دانشگاه بیلکنت ،که  از مراحل اولیه آموزش طراحی تا سطح فوق لیسانس شروع می شود، طراحی شده است . این تحقیق مبتنی بر داده های تحقیق تجربی از طریق مصاحبه نیمه ساختارمند با 79 دانشجو معماری داخلی و 23 مدرس تمام وقت می باشد. نتایج مصاحبه ها  تاثیرات چندی  در رویکرد هر دو گروه  دانشجویان و مدرسان به طراحی جهانی نشان داده است. از نقطه نظر مدرسان ، ارائه ارتباط بین محتوای دوره ها از نظر مسائل طراحی جهانی می تواند یک روش خوب برای پرورش توسعه استراتژی های تدریس نوآورانه باشد. به گفته دانشجویان، تاکید بر مسائل طراحی جهانی به عنوان یک جنبه اساسی استودیوهای طراحی و سخنرانی ها حائز اهمیت می باشد. بنابراین، بررسی عمیق طراحی جهانی مطابق با محتوای برنامه درسی ضروری است، به طوری که طراحی جهانی به بخشی جدایی ناپذیر از فرایند طراحی و جنبه ی اساسی آموزش و پرورش تبدیل شود.              

کلمات کلیدی: طراحی جهانی، آموزش طراحی، استودیو، تنوع انسانی، معماری

 

عنوان مقاله انگلیسی

The Fall of Cartoon Network

عنوان فارسی مقاله

سقوط شبکه کارتون

دانلود فایل انگلیسی مقاله

The Fall of Cartoon Network

چند خط اول این مقاله

آیا  در مورد برنامه های   شبکه  کارتون  چیز متفاوتی  را متوجه شده اید  ؟   در مورد این واقعیت که  کیفیت چشمگیرو خوب   کارتون ها کاهش یافته فکر کرده اید ؟ قبل از اینکه ما  وارد مسایل شبکه کارتون شویم ،  از شما  می خواهم  تا  با  ماشین زمان من، به سال 1994 هنگامی که  شبکه کارتون استودیو متولد شد برگردید  . من قصد ندارم  شما را با ذکر تاریخ  و جزیات بیش از حد خسته کنم  اما   میخواهم شما  را   با آنچه شبکه کارتون را شبکه بزرگی  کرد که همان برنامه  های  اصلی و اولیه ان بود – که با  نظارت معاون  شبکه جیم  سمپلز تولید  میشد  را برسی کنم . بخش  کارتون چیست!  در سال 1995 به نمایش کارتون ها پرداخت و به نمایش  ایده های کارتونی جدید، که بسیاری از آنها در نهایت  یک  سری  شدند پرداخت  از جمله مجموعه های آزمایشگاه دکستر، جانی براوو، گاو و مرغ، دختران Powerpuff، شجاعت بزدلانه سگ، و غیره.

برخی از مدیران که مسئول تهیه و پخش برنامه  ها  بودند از شبکه نیکلدون Nickelodeon  امده بودند ، از جمله خالق انیمیشن رن و استیمپیStimpy، جان کرس فالیوسیKricfalusi. با موفقیت بخش  کارتون چیست ! کارتونهای به یاد ماندنی، که به نام دسته جمعی برای همه سری کارتون  ها  در طول دهه  ’90s بودند به نمایش در آمدند از  جمله اد، اد و ان ‘ادی و من الفاظ صبح  هستم بود .

برای دریافت فایل ترجمه این مقاله از زیر اقدام فرمایید

عنوان مقاله انگلیسی

Cartoon Network

عنوان فارسی

شبکه کارتون

دانلود اصل انگلیسی مقاله

Cartoon Network

چند خط ترجمه شده اول مقاله

شبکه کارتون

 این مقاله در مورد یکی از  کانال های  ایالات متحده  میباشد .

اگر درباره  دیگر کاربردهای این کلمه اطلاعات میخواهید ، شبکه کارتون (ابهامزدایی) را ببینید.

شبکه  کارتون

زمان  راه اندازی:    اول اکتبر  1992

 مالک :  سیستم پخش ترنر،  (تایم وارنر)

 فرمت تصویر به 1080صورت i (HDTV) 480i (SDTV)

شعارشبکه : آیا شما  آنچه را  میگویید خوتان انتخاب  میکنید ؟

کشور: ایالات متحده آمریکا

 زبان:     انگلیسی ( همچنین به زبان اسپانیایی با SAP)

 منطقه پخش: پخش  ملی

مناطق اصلی پخش : آتلانتا، جورجیا (عمومی) شهر نیویورک (عملیاتی) لس آنجلس، کالیفرنیا (ساحل غربی ) کانال خواهر یا مشابه   TNTوAdult Swim وBoomerang

 وب سایت www.cartoonnetwork.com

گستره پخش  تلویزیون   : تلویزیون پروتکل اینترنتی

  شبکه کارتون  یک کانال کابلی و ماهواره ای عمومی آمریکایی است که  متعلق به   قسمت سیستم پخش تلویزیونی ترنر، تایم وارنر  میباشد . این کانال عمدتا  پخش برنامه  های انیمیشن ، اعم از برنامه های  کمدی متحرک و برنامه های اکشن انیمیشن  را دربر میگیرد  . این شبکه توسط بتی کوهن تاسیس شد و  در اول اکتبر 1992 راه اندازی شد. جامعه هدف این شبکه  در درجه اول  کودکان و نوجوانان بین سنین 7-15  میباشد ، و سپس  برای افراد  بیشتر از 15 سال  و بزرگسالان   با محتوای بالغانه تر  در اواخر شب با برنامه هایی مثل ادالت اسویم یا شنای بزرگسالان که به عنوان یک نهاد مجزا برای مقاصد تبلیغاتی  استفاده میشود و همچنین  به عنوان یک کانال جداگانه توسط  نیلسن Nielsen  برای هدف اعتبارسنجی مورد استفاده قرار میگیرد  [1] فایل های  صوتی به زبان اسپانیایی برای برنامه هایی از ان   از طریق SAP در دسترس  میباشد . برخی از شرکت های کابلی و ماهواره ای  خوراک های اسپانیایی را  به عنوان یک کانال جداگانه ارائه میدهند . در آگست سال 2013، شبکه کارتون در دسترس حدود 98,671,000 خانواده دارای  تلویزیون  (86.4٪ درصد  از  کل خانواده هایی که   تلویزیون دارند ) در ایالات متحده بود. [2]

فهرست

 • 1 تاریخچه

 1.1 توسعه شبکه : 1986-1992

 1.2 دوران کوهن: 1992-2001

 1.3 دوران سمپل: 2001-07

 1.4 دوران اسنایدر: 2007-14

 1.5 دوران میلر: از سال 2014-حاضر

 • 2 برنامه ها

 • 3 بازاریابی و فروش

 • 4 بحث واختلاف و سانسور

 • 5 آنلاین و اینترنتی

 • 6 کانال های خواهر و مشابه و پروژه های مرتبط

  6.1  شنا برای بزرگسالان

  6.2 Toonami

6.3 بومرنگ Boomerang

 6.4حرکت جنبش این تقاضا

 • 7 شبگه کارتون با توجه به تقاضا

 • 8 کانال های کیفیت بالا و خدمات  انها

 • 9 برنامه های موبایل

 • 10 بازی های ویدئویی

 • 11 همچنین ببینید

 • 12 مرجع ها

 • 13 منابع

 • 14 پیوند به بیرون

 تاریخچه

 توسعه شبکه : 1986-1992

 برای دانلود فایل ترجمه این مقاله از زیر با پرداخت وجه ان اقدام نمایید

عنوان مقاله به انگلیسی

The Qatar Science and Technology Park

پارک علوم و فناوری قطر

 

برای دانلود اصل انگلیسی این مقاله از زیر اقدام کنید

 

The Science and Technology Park (2)

قسمتی از متن ترجمه این مقاله

 • پارک علوم و فناوری قطر

پارک علوم و فناوری قطر (QSTP) یک مرکز فیزیکی و مجازی، برای اقتصاد دانش است که توسط وودز باگوت، شرکت های مبدأ QSTP مبتنی برپایه  تکنولوژی از سراسر جهان طراحی شده و یک دستگاه انکوباتور برای شرکت های راه اندازی شده می باشد، QSTP همچنین محیط اثربخشی را برای تحقیق و پژوهش با هویتی منحصر به فرد برای قطر فراهم می کند.

این پروژه یک ابتکار کلیدی از سوی مؤسسه قطر برای توسعه آموزش، علوم و جامعه و بخشی از پروژه آموزش شهری، یک مرکز از مؤسسات آموزشی است. وجوه مالی پروژه QSTP توسط مؤسسه قطر (300 میلیون دلار) و سرمایه‌گذاران خصوصی و متنفعان آینده (225 میلیون دلار) تأمین می شود. این پارک در محور ورودی شرق به غرب و شمال به جنوب “green spine” واقع شده است، این green spine محوطه دانشگاه را به دیگر حوزه های آموزش شهر متصل می کند. ساخت و ساز و کارهای ساخت و ساز  بر روی QSTP در مارس 2008 تکمیل شد و در مارس 2009 افتتاح گردید. در سال 2009، QSTP جایزه ملی مؤسسه بین المللی استرالیایی معماران و در همان سال جایزه LEAF را نیز دریافت کرد. در سال 2008، QSTP به عنوان پروژه سال در رقابت  جوایز معمار خاورمیانه در دبی انتخاب شد.

1- طرح جامعQSTP : طرح جامع QSTP شامل 123هکتار زمین بوده که با امکانات مؤسسه قطر، بیمارستان آموزشی جدید و مرکز همایش آن، یکپارچه شده است. ساخت و احداث فاز یکQSTP  وسعتی حدود 115،000متر مربع را در بر می گیرد. در قلب آن مرکز انکوباتور (IC) 12،000 متر مربعی واقع شده که مرکز اداری و مرکز تجاری و کسب و کار را با هم ترکیب کرده و متحد می سازد. ساختمانIC  دارای مساحت زیربنایی 98،500 متر مربع می باشد. در دو سطح فوقانی، بخش اداری این ساختمان جای دارد. ساختمان IC توسط ساختمان های دو مرکز آزمایشگاهی انتقال اطلاعات (ITTC) با  20،000 متر مربع احاطه گردیده است. هر سه ساختمان بر روی زمینی با مناظر طبیعی که توسط IC ایجاد شده واقع گردیده اند. این محوطه شامل اماکن عمومی و زمینه های خدماتی از جمله بانکداری، آژانس های مسافرتی و نمازخانه می باشد. منطقه زیر زمین دارای یک پارکینگ برای 1450 اتومبیل میباشد. از آنجا که IC  در مرکز این منطقه قرار گرفته، همراه با کیفیت هوانوردی توأم شده که می تواند نیروی گرانش را تحمل کند. این امر حضوری پنهان در این چشم انداز را برای IC  فراهم می کند.

 

  برای دریافت و خرید ترجمه این مقاله از زیر اقدام فرمایید

خرید مقاله 

 برای برآورد قیمت و زمان ترجمه متون خود از اینجا اقدام کنید 

درباره نویسنده

تیم ترجمه و آموزش زبان نسیم متشکل از مترجمان و مدرسان مجرب زبان در خدمت شماست برای ترجمه و آموزش زبان

پاسخ دهید