ترجمه های آماده با 80 درصد تخفیف

مقالات ترجمه شده در زمینه مدیریت-دانلود مقالات ترجمه شده و با ترجمه آماده رشته مدیریت کلیه گرایش ها -مقالات انگلیسی مدیریت با ترجمه آماده

nettt.ir5

nettt.ir5

سلام  دوستان گرامی

در این قسمت میتوانید اگر مقاله ای نیاز دارید همراه با ترجمه ان تهییه فرمایید

بانک مقالات ما به هدف راحتی شما عزیزان در تهیه و خواندن مقالات مورد نیاز و ترجمه شده ایجاد شده است

متن انگلیسی هر مقاله و ترجمه فارسی آن  تقدیم شما میشود . با پرداخت وجه مقاله آماده و دریافت لینک آن میتوانید ترجمه را با قیمتی بسیار پایین  دانلود بفرمایید .

نکته اینکه شما این ترجمه ها را با  تخفیف 80 درصدی دریافت میکنید .اگر همین مقاله ها را بخواهید ترجمه کنید باید 80 درصد بیشتر از این مبلغ و حق الزحمه پرداخت فرمایید . 

پیروز باشید

تیم ترجمه و آموزش زبان نسیم

مقالات در زمینه مدیریت

مدیریت بازرگانی

عنوان مقاله

Leadership and the art of plate spinning

عنوان ترجمه شده مقاله

مدیریت  و هنر چرخش   ورق  در زمان مناسب

فایل انگلیسی مقاله

Leadership and the art of plate spinning

 اول ترجمه متن

مدیران ارشد اجرایی تعادل افراد و اولویت ها را با در نظر گرفتن تناقض های زندگی سازمانی بهتر برقرار می کند.

من اغلب از مدیران تجاری سه سوال ساده میپرسم.ده مورد از هیجان انگیزترین و با ارزش ترین فرصتهای ایجاد شده توسط شرکت شما چیست؟بهترین ده نفر شما چه کسانی هستند؟(ده نفر برتر شما چه کسانی هستند؟)چند تن از ده نفر برتر شما روی ده فرصت هیجان انگیز شما کار میکنند؟این یک تمرین سخت و در دسترس برای مطمئن شدن می باشد. اما پاسخ سوال آخر به طور معمول اگر  کمتر از شش باشد  به حالت نا امیدی بیان می شود و این سختیه رسیدن به یک نظم سازمانی را برای مدیران ارشد اجرایی نشان میدهد.

آنچه که این مسئله را بطور خاص چالش برانگیز میکند تعداد تناقض هاست ،که بسیاری از آنها ریشه در بی قاعده گی و غیرقابل پیش بینی بودن رفتار انسان دارد، برای این که در حقیقت چگونه سازمانها  افراد را انتخاب می کنند .

برای دانلود ترجمه کامل این مقاله از زیر اقدام کنید

مدیریت سازمان

عنوان متن انگلیسی

Foundations of organization structure

عنوان فارسی

مبانی ساختار سازمان

دانلود فایل انگلیسی

Foundations of organization structure

چند خط اول متن ترجمه شده

شاید شنیده باشید، اما ندیده اید دستیار مجازی

در عصر حاضر که تمام بحث ها همه در مورد کار در خانه، اداره، اطاقک، فضای مشترک، و یا نزدیکترین قهوه خانه است، یک نگرانی اساسی این است که ما به چه میزان زمان جهت برخورد با افراد در سازمان نیاز داریم. هیچ زمان چطور؟ به گفته برخی از کارفرمایان، حتی نقش فردیِ پویا و پیچیده یک دستیار دفتر می تواند به طور مؤثری توسط شخصی در کشوری دیگر که شما احتمالاً هرگز شخصاً با او ملاقاتی نداشته اید انجام شود. بسیاری از این کارفرمایان بیان می دارند که چنین دستیارانی کارآمد، ارزشمند، و دارای چندین استعداد هستند. از پیدا کردن یک محل و دفتر مناسب برای گروه تا طراحی وب سایت، دستیاران مجازی می توانند همه کارهایی را که شخص در دفتر – یا هر گوشه و اطراف- انجام می دهد را تمام و کمال اداره و مدیریت کنند. به گفته آدام نری، بنیانگذار و مدیر اجرایی Profitability.com “ما از وسعت قابلیت های دستیاران مجازی بسیار شگفت زده شده ایم”. “در واقع، ما با استفاده از oDesk [یک دستیار وب سایت مجازی] برای تمام انواع مهارت های بسیار فنی و تخصصی آغاز نموده ایم.” مارک پلاتکین، یک کارآفرین نرم افزار با 25 کارمند، با این گفته موافق است. به جای پیدا کردن یک کارمند محلی که مسئول رسیدگی به صندوق ایمیل پرشده خود است، او از سایت Zirtual جهت استخدام یک معلم سابق انگلیسی از ایالات دور استفاده می کند. بن و لیدیا چوی یک دستیار مجازی را استخدام کرده تا “یک لیست بی پایان از کارهایی که باید انجام شود و هیچ کدام از ما قصد به عهده گرفتن آن را نداشتیم” برای اسباب کشی خانه های خود در حالی که آنها شغل‌های اجرایی خود را حفظ می نمودند تحویل گیرد. کریستینه دِرست، از بنیانگذاران RatRaceRebellion.com، به این نکته اشاره کرد که دستیاران مجازی کار خدمات حقوقی و حمایت های معماری یا مهندسی را نیز اداره می‌کنند.

معاون و دستیار مجازی دفتر می تواند یک استخدام مقرون به صرفه، کارمند موقت، یا کارآموز موقت باشد. در حالی که هزینه پرداختی برای شرکت از 6 دلار در ساعت تا 90 دلار در ساعت بر اساس مهارت های کارمند متفاوت است، کارفرمایان همچنین می توانند برای تعداد مشخصی از ساعات به صورت ماهانه پرداخت نمایند. به دستیار مجازی مزایا، فضای اداری، و یا جبران خسارت ارائه نمی گردد، اما بزرگترین پس انداز کارفرما ممکن است در هزینه های چشمگیر باشد. کارفرمایان تمایل به استخدام بیش از یک دستیار در ابتدا داشته و به هر کدام وظیفه یکسانی محول می نماید. از آنجا که حقوق دستیاران به صورت ساعتی پرداخت می شود، کارفرما می تواند به سادگی با کاندیداهایی که در کار خود کم می گذارند تسویه نماید.

ترجمه کامل این مقاله را از زیر دریافت کنید

عنوان انگلیسی مقاله در زمینه مدیریت بازرگانی و مدیریت سازمان

Production and Political
Manifestations

عنوان ترجمه فارسی این مقاله

تولید و بروزسیاسی

برای دانلود اصل انگلیسی این مقاله از زیر اقدام کنید

Fasl4ASLI

بخش اول ترجمه این مقاله

تولید و بروزسیاسی

دستان زیاد  کاررا  سبک تر می کند !

دانستیهای رایج در مورد  طفره روی اجتماعی.

فصل قبل توضیح می دهد که چگونه افرادی که درمرتکب سوء رفتار شده اند  ممکن است خود (به عنوان مثال، با نوشیدن یا زیاد کار کردن) و یا اشخاص دیگر (به عنوان مثال، با دستکاری و یا اذیت و آزار) در محیط کاری خود  مورد هدف قرار دهند. همچنین ممکن است کار خود و همچنین کار دیگران را مورد هدف قرار دهند. علاوه بر این، ممکن است  این افراد کل  سازمان یا  بخش هایی  از ترکیبات آن -مواد قطعات و یا نماد آن را مورد  هدف قرار دهند.  این فصل چارچوب مفهومی و تحقیقات تجربی در رابطه با  روند کار سوء رفتار و استفاده از وسایل سیاسی برای ترویج برنامه های فردی یا گروهی را توصیف می کند. باز هم ما بر جلوه های ان  بیش از علل آنها تاکید داریم .  همچنین فرض می  کنیم که چنین رفتارهایی در تمام سازمان های کار وجود دارد، البته در درجات مختلف همه گیری و شدت . ما با آنچه  که به عنوان رفتار غیر سازنده ی محیط کاری و یا انحراف از فرآوری (سودمندی) نامیده می شود شروع می کنیم . سپس به جلوه های  سوء رفتار که در ماهیت  بیشتر سیاسی هستند می پردازیم. شکل 4.1 این جلوه ها را نشان می دهد.

رفتارضد تولیدی محیط کاری

بررسی های اخیر در کتابچه ی  صنعتی، کار و روانشناسی سازمانی (Sackett و DeVore، 2001) رفتار ضد فراور  وضد فراوری را  متمایزکرده است. رفتار ضد فراوری هرنوع رفتار عمدی است که توسط این سازمان برای مقابله با منافع مشروع آن تلقی می شود. این رفتار یک جنبه از عملکرد شغلی در نظر گرفته شده است. ضد فراوری در عوض ، اشاره به نتایج این رفتارهای معکوس دارد. Sackett و DeVore این تمایزرا با مثال زیر نشان داده اند: کارکنانی که عمدا مقررات ایمنی را چشم پوشی و یا نقض می کنند (مقرراتی که  آنها می دانند که باید برای حفاظت از خود و حمایت از دیگران رعایت کنند)، به صورت ضد فرا.ری (سودمندی ) رفتار می کنند. عواقب منفی که ممکن است از این رفتارها بوجود آیند – در این مورد، حوادث و از دست دادن  روزهای کاری -به عنوان ضد فراوری(سودمندی ) در نظر گرفته می شوند. این تمایز تعریفی مزیت هایی دارد اما همچنین می تواند برخی  مشکلات را در برداشته باشد. اغلب کارکنان  چشم پوشی از قوانین ایمنی به منظور ارتقاء بهره وری شخصی خود و یا سرعت بخشیدن به کار خود و یا به دلیل  سهل انگاری مدیریت  در مورد این قوانین را انتخاب می کنند. در چنین مواردی، سازمان لزوما این رفتارها را  به عنوان رفتار ضد بهره وری یا ضد فراور در صورتیکه هیچ عواقب منفی روشن وجود ندارد محسوب نمی کند.

برای دریافت ترجمه کامل و خرید ترجمه این مقاله از زیر اقدام کنید

 

  عنوان انگلیسی مقاله در زمینه مدیریت بازرگانی

YOU ARE NOT A LOTTERY TICKET

عنوان فارسی و ترجمه شده مقاله در حیطه بازرگانی و مدیریت بازرگانی

 شما یک بلیط بخت آزمایی نیستید

برای دانلود فایل انگلیسی این مقاله از زیر اقدام کنید

new4

قسمت اول ترجمه این فایل را در زیر بخوانید

شما یک بلیط بخت آزمایی نیستید

ما باید راه خود به سوی یک آینده روشن را پیدا کنیم و در این راستا، جهان غرب به چیزی در حد انقلاب فرهنگی نیاز دارد.

از کجا باید شروع کرد؟ جان رالز می بایست در گروه های فلسفه آواره گردد. مالکوم گلدول باید متقاعد به تغییر در نظریه های خود شود. و افکارعمومی باید ریشه در سیاست داشته باشد. اما اساتید فلسفه و گلدول های جهان راه خود را می روند و کاری به کار سیاستمداران ندارند. تغییر ایجاد کردن در این عرصه مملو از جمعیت، حتی با فکر و نیت درست بسیار سخت است.

شروع کار، بزرگ ترین تلاش است و شما می توانید تسلط کافی روی آن داشته باشید. شما نه تنها بر زندگی خود، بلکه بر بخش کوچک و مهمی از جهان می توانید نظارت داشته باشید. این کار با رد جبری بودن نابجای شانس آغاز می شود. شما یک بلیط بخت آزمایی نیستید.

به دنبال پول باشید

پول، پول می آورد. “کسی که بیشتر می خواهد، بیشتر به دست می آورد؛ و کسی که نمی خواهد، آن چه دارد را نیز از دست می دهد” (متی 25:29). آلبرت انیشتین نیز با “هشتمین عجایب جهان”، “بزرگ ترین کشف ریاضی دوران”، یا حتی “قدرتمند ترین نیروی جهان” خواندن بهره مرکب با متی هم عقیده بود. پیام هیچ نگرش و دیدگاهی را نمی توان نادیده گرفت: هرگز رشد نمایی را دست کم نگیرید. در واقع، تا کنون شواهدی دال بر این اظهارات انیشتین وجود ندارد و همه نقل قول ها جعلی می باشد. اما این انتساب بسیار غلط پیام آور آن است که انیشتین با برخورداری از سرمایه ای به نام اصل درخشش یک عمر زندگی، حتی بعد از مرگ هم به اعتبار حرف های هرگز زده نشده سر زبان ها می باشد.

برای دریافت ترجمه کامل این فایل و خرید این ترجمه از زیر اقدام کنید

 

عنوان متن انگلیسی در زمینه مدیریت بازرگانی

BEYOND PROFESSIONALISM

عنوان فارسی مقاله

فراتر از حرفه ای بودن

برای دانلود اصل انگلیسی این متن انگلیسی از زیر اقدام کنید

new5

در زیر قسمت اول ترجمه این متن را بخوانید

فراتر از حرفه ای بودن

اولین تیمی که من در سیلیکون ولی ایجاد کردم به عنوان مافیای پی پال شناخته شد و این بدلیل این بود که بیشتر همکاران سابق من در شروع کار پیوستگی و کمک به هک را ادامه میدادند و در شرکت های فن آوری پیشرفته سرمایه گزاری میکردند.

ما پی پال را در سال 2002 به ارزش 1.5 میلیارد دلار به ای بی  فروختیم .

پس از آن آلون مک همزمان با آن موتور تسلا را ساخت ،ویدهوف، همچنین لینکدین و   استیوچن،چاد هرلی و جاوید کاریمتوگر یوتیوب را تاسیس کردند ، جرمی استاپلمند و راسل یلپ  را تاسیس کردند .دیوید ساکنر نیز یامر را و من همزمان پالانتیر را تاسیس کردم.امروزه همه ان شرکت ها هرکدام بیشنر از یک ملیارد دلار ارزش دارند . پی پال هرکز برای کار به تیم فشاری نمی اورد ولی تیم ما به نحو بسیار خوبی چه به صورت فردی و چه انفرادی  کار خود را  انجام میداد .

این فرهنگ به قدر کافی قدرت مند تر از اصل شرکت است. ما این مافیا را از طریق مرتب سازی رزومه افراد یا انتخاب مستعدترین انها برای استخدام نکردیم.

زمانی که من در یک شرکت حقوقی در نیویورک مشغول به کار شدم . این رویکرد را ا نزدیک شاهد بودم.وکلایی که با انها کار کرده بودم هرکدام افراد قابل توجهی در حرفه خود بودند و هرکدام کسب و کار با ارزشی را اداره میکردند.اما رابطه بین آنها خیلی عجیب بود .آنها کل روز را با هم سپری میکردند ولی به نظر میرسید که تعداد کمی از آنها حرفی برای گفتن با یکدیگر خارج از حیطه شرکت داشته باشند.

چرا با گروهی از انسانها کار کنیم که حتی شبیه یکدیگر نیستند و یا علاقه ای به یکدیگر ندارند؟

آنطور که به نظر میرسد فکر میکنم این رویه یک از خود گذشتگی برای پول درآوردن میباشد.ولی کسب دید حرفه ای از محیط کاری که کارکنان آن در داخل و خارج شرکت با یک تبادل اصولی مورد برسی قرار بگیرند کاری بسیار دشوار بود و منطقی هم به نظر نمیرسید :

از آنجا که زمان ارزشمندترین دارایی شماست ،صرف کردن آن با کسانی که هیچ گونه تصوری از کارکردن طولانی مدت با آنها در آینده ندارید ،عجیب و غریب به نظر میرسد .زمانی که شما نمیتوانید روابط میان و زمان ارزشمند خود را در کار محاسبه کنید ، پس حتی در شرایط صرفا مالی هم آن را سرمایه گذاری نکنید .

از ابتدای امر میخواستم شرکت پی پال به معاملاتی بودن از پیوستگی کاری برخوردار باشد .با خود فکر کردم که روابط بهتر میان کارکنان نه تنها مارا شادتر میکند و برای کار بهتر است بلکه برای فرصت های شغلی فراتر از پی پال هم شرکت ما را موفق تر میکند .بنابراین مجحوعه ای را استخدام کردیم که از با هم بودن و کارکردن با یکدیگر لذت میبرند .آنها مستعد بودند و حتی بشتر اینکه از کار کردن برای ما هیجان زده بودند و این شروع مافیای پی پال بود.

برای دریافت ترجمه کامل مقاله و خرید ترجمه متن از زیر اقدام کنید

 

عنوان انگلیسی مقاله

COMPLEMENTARY BUSINESSES

عنوان فارسی ترجمه شده مقاله در زمینه مدیریت و مدیریت بازرگانی و شرکت و سازمان

تجارت تکمیلی

برای دانلود اصل انگلیسی این مقاله از زیر اقدام کنید

new6

قسمت اول ترجمه این مقاله را در زیر مطالعه کنید

مکمل ها بین کامپیوتر و انسان فقط یک واقعیت در مقیاس کلان است. همچنین  مسیری برای ایجاد یک کسب و کار بزرگ می باشد. من این مسئله را بعد از تجربه ی خود در پی پال درک کردم. در اواسط سال 2000، ما   یک شکست  اینترنتی (دات.کام)سپری کردیم و ما به سرعت در حال رشد بودیم، اما با یک مشکل بزرگ مواجه شدیم: ما هرماه بالای 10 میلیون دلاردر تقلب در کارت اعتباری  از دست می دادیم. به این دلیل  که ما صدها یا حتی هزاران معاملات در هر دقیقه پردازش می کردیم، احتمال بازبینی هر یک نبود -هیچ تیم کنترل کیفیت  انسانی  نمی تواند به سرعت ان کار کند.

بنابراین ما کاری کردیم که هر گروه از مهندسان انرا انجام می دادند: ما سعی کردیم تا یک راه حل را به طور خودکار عملی کنیم . اول، مکس لوچین یک  تیم نخبگان  ریاضیدان را برای بررسی کامل  انتقال جعلی جمع اوری کرد . سپس ما انچه را که  آموخته بودیم بکاربرده  و نرم افزاری برای  شناسایی خودکار و لغو معاملات ساختگی در زمان واقعی نوشتیم. اما به سرعت مشخص شد که این رویکرد نیزکارساز نیست: پس از یک یا دوساعت ، سارقان می فهمیدند و تغییر تاکتیک می دادند. ما با یک  دشمن سازگارپذیر سروکار داشتیم ، و نرم افزار ما نمی توانست در پاسخ به انها سازگار باشد.

برای دانلود و خرید ترجمه کل این مقاله از زیر اقدام کنید

 

 

مقاله بعدی  بخش پیشنهادات و نتایج به بعد  ترجمه شده است

فایل انگلیسی ان را نگاه کنید

عنوان انگلیسی مقاله

Modeling Human and Organizational Behavior: Application to Military Simulations

عنوان فارسی :مدل سازی انسانی و رفتار سازمانی: کاربرد در شبیه سازی نظامی

دانلود متن انگلیسی

اصل انگلیسی

بخش اول ترجمه این فایل را می آوریم

حوزه ی بازنمود رفتار انسانی حداقل همانند حوزه ی مدل سازی محیط میدان جنگ  برای هدف مدلسازی  دفاع و دفتر شبیه سازی (DMSO) حائز اهمیت است ، با این حال در زمان انجام این مطالعه، بازنمود رفتار انسانی تنها بخشی از منابع تخصیص یافته به مدل سازی محیط زیست  را دریافت می کرد. بررسی هیئت نشان داده است که امروزه حوزه های بسیاری است که در آن مدل های رفتار بشری مورد نیاز است و مدل های مورد استفاده کافی نیستند.حوزه های بسیار دیگری وجود دارد که در آن نیازمبرمی به مدل ها وجود دارد، اما هیچ کدام موجود نیست. توسعه موفقیت آمیز مدل های مورد نیاز به برنامه پایدار از منابع هم برای پشتبانی زیرساختی از بازنمود رفتار انسانی و هم برای توسعه مدل  انها نیاز خواهد داشت.

هیئت  معتقد است ادامه پیشرفت در علم و عمل بازنمود رفتار انسان نیازمند تلاش در بسیاری از جبهه  از بسیاری از دیدگاه ها می باشد. می دانیم که DMSO در درجه اول یک نهاد تصمیم گیرنده و آن، به عنوان یک سازمان، پروژه های مدل سازی خاص را حمایت یا اجرا نمی کند. در این مناطق که در آن DMSO  به طور مستقیم شرکت نمی کند، پیشنهاد کردیم که ان از یک تمرکز فزاینده توسط خدمات فردی در هدف گنجاندن بازنمود رفتار انسانی در مدل مورد استفاده در مدل سازی و شبیه سازی جامعه نظامی حمایت کند.

توصیه های کلی هیئت به دو حوزه ی عمده – چارچوب برنامه ای و تبادل زیرساختی / اطلاعات سازمان یافته است. بخش بعدی چارچوبی برای یک طرح برنامه  ارائه می دهد که از طریق آن هدف توسعه مدل های رفتار انسانی برای رفع نیازهای نظامی می تواند تحقق یابد. بخش بعدی توصیه هایی در زمینه زیرساخت ها و تبادل اطلاعات که می تواند به ترویج توسعه جدی و مستحضر از چنین مدل هایی کمک کند ارائه می دهد

برای دانلود ترجمه کامل این فایل از زیر اقدام فرمایید

برای ترجمه متون انگلیسی خود ، آنها را از اینجا برای برآورد قیمت و زمان ارسال کنید 

درباره نویسنده

تیم ترجمه و آموزش زبان نسیم متشکل از مترجمان و مدرسان مجرب زبان در خدمت شماست برای ترجمه و آموزش زبان

پاسخ دهید